15. října, 2020 Tím, Sourav

Tenis je jedním z nejpopulárnějších sportů na Světě. To bylo většinou známé jako hra bohatých lidí, protože se jedná o olympijský sport hrál na všech úrovních., Nyní se hraje jak jednotlivě, tak nyní ve dvojici dvou, známých jako čtyřhra. Různí hráči vládli v tenise v různých časech. V tomto příspěvku vám řekneme o top 10 největších Tenistech všech dob.

Nejlepší tenisty Všech dob | 2020 Aktualizace

Jimmy Connors

Byl kratší, než velcí hráči své doby, ale on byl rychlejší, než všichni jeho soupeři. Vyhrál 5., Otevřené tituly dva tituly Wimbledon a pak také vyhrál jeden Australian Open. Na svém vrcholu byl hodnocen více než 159 týdnů jako hráč číslo 1 v tenise.

Kromě toho všechno, nejúžasnější věc, umístit ho na seznamu top deset hráček bylo dosáhnout semifinále velké US Open ve věku 39 let, kdy většina tenisová hvězda není schopen běžet rychle.,

Ivan Lendl

Ivan-Lendl

Ivan Lendl legendární hráč 1980 vyhrál Grand Slam-8 krát, a hrál ve všech 19 grandslamových finále a dostal místo v první desítce tenistů. Po Samprasu a Federerovi je třetím, který má více týdnů jako hráč číslo 1 v historii.

po odchodu do důchodu pracoval s Andym Murraym a kvůli tomu se Murray stal populárním.,

John McEnroe

John McEnroe byl nejlepší levý-podal sloužit hráč, který se kdy narodil a jsou zahrnuty v seznamu nejlepších deset hráček, protože vyhrál 7 dvouhry Grand Slamu a 9 čtyřhře.

vládl více než 5 let od roku 1979 do roku 1984, když vyhrál všechny Grand Slam, že čas, který skončil, když prohraje zápas proti Ivan Lendl v roce 1984 a jeho nejlepší zápas byl v roce 1980 proti nejlepší na světě Borg.,

Novak Djokovič

srbská legenda již dosáhl 15 Grand se Zabouchne do teď to také zahrnuje 8 Australian Open titulů. Kromě toho dosáhl také 4 wimbledonských titulů a 3 titulů US Open. Na French Open dosáhl v roce 2016. Už označil své místo v srdci fanoušků, když dal nejtěžší soutěže Federerovi, Nadalovi a Murrymu.

s kariérním prize money $131,040,932 a 860-180 (82.,69%) Kariérní rekord, je jedním z největších tenistů všech dob.

Andre Agassi

Andre Agassi se narodil v Las Vegas a je známý pro jeho velké návraty. Učil ho jeho otec a trénoval ho v raném věku a kvůli jeho přísnosti Agassi drží místo v první desítce tenistů všech dob., V roce 1997 Aggasi byl uklouzl na 141 postavení ve světovém žebříčku, ale vrátil se a během dvou let získá Č. 1 pozici.

Agassi drží rekord vyhrát osm grandslamových titulů a získal také Zlatou Olympijskou Medaili v roce 1992. Chce prodloužit kariéru, ale zranění zad mu nedovolilo vůbec hrát a nakonec se rozhodl odejít do důchodu ve věku 36 let. Rozhodně si zaslouží své místo mezi největšími tenisty všech dob.,

Bjorn Borg

Bjorn-Borg

Borg označil jeho jméno v tenisovém světě s jeho vítězná série 11 Grand Slamů. Ten předvedl jako jediná tenisová hvězda. Borg dosáhl většiny svých titulů ve věku pouhých 25 let. To také ukazuje jeho prvotřídní fitness a tenisovou dokonalost.,

On byl zařazen do seznamu deseti největších tenisových hráčů všech dob a to nejen proto, že vyhrál 11 Grand Slam, ale hlavní věc v jeho velikosti je, že vyhrál Grand Slam následuje French Open a zakymácela dobu tří po sobě jdoucích let, kde se ukazuje jeho fitness. Pokud by neodešel do předčasného důchodu, měl by mít rekord v tom, že vyhrál mnohem více grandslamů.,

Rod Laver

Rod Laver

Jsou na seznamu top deset největších tenisových hráčů, on je známý pro jeho master class. Grandslamu dosáhl v roce 1962. Poté se obrátil k profesionalitě a zůstal neznámý více než 6 let. Poté přišel do bitvy se svou třídou a dokonalostí po této přestávce.

On dělal jeho jméno jako jeden z nejlepších hráčů vyhrát Wimbledon v roce 1968., Téhož roku dosáhl grandslamu. Během několika let dosáhl 17 tenisových titulů a zajistil si své místo v srdci fanoušků.

Pete Sampras

Původně z Řecka, Sampras žil v Kalifornii během jeho heydays. Držel rekord z vítězství 14 grandslamů, dokud ho Roger Federer o několik let později nepřekonal., Sampras stále drží rekord v tom, že zůstal na prvním místě tenisového žebříčku neuvěřitelných 286 týdnů.

během své aktivní tenisové kariéry dosáhl 7 wimbledonských titulů. A za to ho fanoušci v té době označili za „vítězný stroj“. Své místo v srdci svých fanoušků si vysloužil i za zázračné první a druhé podání. Během svého vrcholu, jen velmi málo hráčů mělo schopnost blokovat jeho podání.,

Rafael Nadal

Jeden z nejúspěšnějších hráčů na French Open Rafael Nadal, důsledně zajištěno své místo mezi top tři od začátku jeho profesionální kariéry. Dosud má pod svým jménem osm titulů french open. A tento výkon mu pomohl zajistit si místo mezi největšími tenisty všech dob.,

Známý jako král na antuce, Nadal dává jeho nejlepší pro každý bod ve hře. Kromě toho také prokázal svou hodnotu a dokonalost téměř na jakémkoli povrchu země a proti každému skvělému hráči moderní doby.

Roger Federer

Jedním z nejdůležitějších sportovce teď, Federer, si zaslouží první místo v seznamu největších tenisových hráčů. Dosud dosáhl 20 grandslamových titulů, což je samo o sobě rekord., Kromě toho, že mnohokrát získal titul, má také rekord pro účast ve 36 čtvrtfinále grandslamu.

Federer je nejen rychlý, ale i chytrý. Správně posuzoval svého soupeře a hraje podle plánu. A tato kvalita mu pomáhá udržet si místo v top seznamu tenisu. Dosud dosáhl 101 kariérních titulů jako profesionální sportovec.