Iowa vyhrává turnaj Big Ten wrestling 2020

turnaj Big Ten vždy produkuje divoké, neočekávané a nepředvídatelné zápasy. No-Tento rok nebyl jiný. Pouze čtyři z deseti semen č. 1 zápasili o titul a čtyři neporažení zápasníci zvedli ztrátu. Výsledky tohoto turnaje ukazují, co mohou nejlepší sportovci v zemi udělat, a nyní bude veškerá pozornost věnována další velké fázi: turnaji NCAA v Minneapolis.,

Iowa Hawkeyes vstoupí národní turnaj jako Velký Deset mistrů, zvedl tým vyhrát na konferenci úrovni poprvé od roku 2010, vedl o tři vítězové v 125-libra Spencer Lee, 141-libra Pat Lugo a 165-libra Alex Marinelli. Leeův výkon ho vedl k tomu, aby byl jmenován velkým deseti zápasníkem roku,a hlavní trenér Tom Brands zvedl vyznamenání Big Ten coach of the year.

Nebraska skončila druhá jako tým ve Velké desítce s jedním finalistou a pěti třetími finišery., Ohio State Buckeyes obsadil třetí místo se dvěma šampiony v Kollin Moore a Luke Pletcher, zatímco Penn State obsadil čtvrté místo se dvěma šampiony v Aaron Brooks a Mark Hall. Northwestern měl také dva šampiony v Sebastian Rivera a Ryan Deakin a skončil šestý jako tým. Riverův výkon mu také získal vynikajícího zápasníka turnaje, zatímco Brooks vyhrál prváka roku za jeho vítězství. Minnesota měla finálového šampiona na 285 liber v Gable Steveson a skončil osmý jako tým.,

než zazáří jasná světla národního turnaje, podívejme se zpět na to, jak každý z velkých deseti šampionů splnil své cíle.

ŽIVÉ AKTUALIZACE Z VELKÝ DESET MISTROVSTVÍ

125: Spencer Lee dominuje Devin Schroder 16-2

Spencer Lee začal první období s plnou silou a vstřelil dva rychlé stoje s dlouhým jízda proti Devin Schroder. Po prvních dvou minutách zvýšil na 4: 1 a zbytek první třetiny pak zcela ovládl., Lee potřeboval jen pár vteřin v následující třetině, aby získal další dva body a ujal se vedení 6-1, protože Schroder je varován za zdržování.

Lee je stroj na vrcholu, a nedal Schroderovi přestávku celý zápas. Je tu jeden příběh tohoto zápasu, a to byla Leeova nejlepší hra. Schroder vybrat neutrální na začátku třetí třetiny, ale Lee okamžitě následoval třetí-období, které začíná pískat útočný. Pak šel nahoru 8-1 s jízdním časem v dobré pozici pro bonus v tomto mistrovském zápase., Schroder je však bojovník, a hledá takedown, ale Lee to změní na zastavení za vedení 10-2. Bonusem musí být prostřední jméno Spencera Leeho.

oba sportovci jsou varováni za zdržování, ale Lee bojuje na vrcholu. Lee s poslední vteřinou blízko pádu pro zadní Body, aby skončil s velkým rozhodnutím 16-2.

Spencer Lee je velký deset šampion!

133: Sebastian Rivera porazí Romana Brava-Young 7-2

oh boy, oh boy! To je jeden z největších matchups noci, jak dva bojovníci jdou hlava-to-head pro jejich první velký deset titul na 133 liber., Sebastian Rivera vyhrál konferenci loni na 125 liber, ale teď narazil a převezme Penn State superstar Roman Bravo-Young. Připravte se, lidi!

Rivera sportuje gotické singlety, zatímco Bravo-Young je v klasickém Penn State Blue singlet, pro ty z vás, kteří mají zájem.

Bravo-Young dělá první krok a zvedne dva s časným takedown. Hledá větší kontrolu, ale Rivera tvrdě bojuje, aby se dostal ven. A on uteče pro jednoho! Trochu handfighting a Bravo-Young jde pro další dva, vede muže do tahanice., Rozhodčí volá potenciálně nebezpečné, a my jsme zpátky do středu rohože.

Rivera se rozhodne spustit druhý a unikne, aby zápas vyrovnal. Jsme zpátky na handfighting a Rivera hledá seomthing, možná headlock na turnu, ale je neúspěšný s Bravo-Young čelit všemu. Ale je tu noha! Rivera staví Brvavo-Young dolů a hledá zadní Body. Vezme si dva, a to je 4-2 vedení pro Wildcat.

Bravo-Young se rozhodne začít třetí a bude buď potřebovat útěk a dlouhou jízdu,nebo zastavení., Rivera na svého soupeře vyvíjel veškerý tlak a sbírá více času na jízdu, což pro Bravo-Young ztěžuje věci. Zbývá minuta. Zbývá dvacet vteřin. Rivera má 1: 02 Jízdní čas. A teď je vítěz.

Sebastian Rivera je velký deset šampion!

141: Luke Pletcher se pomstil Nickovi Leeovi za výhru 6-5

před námi je velká odveta! Jdeme na to.

Scrambling, scrambling, scrabling! Tento zápas začíná spoustou akcí, ale je to Pletcher s prvními dvěma body. Lee zvedne útěk a je to 2-1 Pletcher., Lee si zajistil nohu a skončil i přes Plectcherův pokus projet takedown stejně jako v duální. Lee vede po prvních dvou minutách 3: 2.

Pletcher uteče a je to 3-3 s třiceti sekundami zbývajícími v první třetině. Pletcher si ve druhé třetině pohlídal brzký únik a ujal se vedení. Je to 4-3 s 1:30 jít v období. Lee hledá nohu, ale Pletcher je příliš rychlý. Tito muži stejně talentovaní a uvedení na show! Byl to akční zápas, ale oba kluci byli povoláni k zastavení, což naznačuje, že rozhodčí chce vidět více pohybu.,

útěk pro Lee začít třetí, a my jsme všichni svázaný na 4-4. Pletcher udržel tento zápas blíže než na státní vysoké škole. Veterán státu Ohio pak jde o dvojitou nohu, ale je proti, jen aby vyzval Pletchera, aby znovu střílel. Po Leeově úniku se ujal vedení 6: 5. Zbývá třicet vteřin. Pletcher hledá výstřel, ale jdou mimo hranice. Ale na tom nezáleží, tenhle patří Buckeyeovi.

Luke Pletcher je velký deset šampion!,

149: Pat Lugo outmuscles Sammy Sasso 2-1

žádné body po první minutě, ale tito kluci stále bojují. Zápas mezi Sasso a Lugo je však zajímavý z mnoha důvodů, jeden je jen rozdíl mezi typem těla mezi lugovou silou a délkou Sasso. Je to Lugo s první takedown a bude ovládat Sasso mimo hranice. Lugo se vrací do centra a provádí pěkný návrat mat jezdit období. První zápas 2:0 zakončí v čase 1: 10.

tito kluci jsou nadšeni, oba zvedají opatrnost od začátku., Lugo začalo období na dně, ale Sasso drží ho dolů do racku na koni času, než ho ven z kruhu. Sasso vyjíždí období pro: 46 sekund celkové doby jízdy. Teď je řada na Lugovi, aby jezdil, protože Sasso si vybere dno, ale potřebuje :30 k útěku. Útěk se prověřuje. Hovor je obrácen. Lugo stále vede 2: 0 a pracuje na tom, aby Sasso doběhl, ale varoval před zastavením a přerušením Buckeye. Je to 2: 1 Lugo s necelou minutou ve třetí třetině. Sasso dělá tah a dává Lugo téměř na zádech, ale čas vyprší., Úředníci hovor prověřují. Titul Big Ten je v rovnováze. Hovor je potvrzen. Sasso není šťastný, ale v příštích dvou týdnech bude přemýšlet o tomto zápase 2-1 a bude se těšit na odvetu v nationals.

Pat Lugo je velký deset šampion!

IOWA SKOBAMI BIG TEAM NÁZEV

157: Ryan Deakin drží off Kendall Coleman 7-2

No. 1 neporažený Ryan Deakin vypadá na svůj první Big ten titul, jak si bere na Purdue je mladý Kendall Coleman, a první období bylo všechno, Deakin., Poprvé skóroval a dříve hledal zadní Body, ale sportovci jdou mimo hranice. Určitě vědí, jak jezdit na Northwestern ačkoli jako Deakin vybudoval téměř dvě minuty jízdního času po první třetině. Rozhodl se začít druhý a zvedl předčasný útěk, a teď na neutrální, je to Coleman, který dělá útok. Deakin, Deakin, se pokusil proměnit Colemanovu střelu v protiútok, ale vytvořil patovou situaci. Další trefa pro Deakina a končí na 5: 0., Coleman si vybral neutrální začít třetí třetinu, a on by chtěl spustit dolů některé z Deakin jízdního času a vyzvednout dvě takedowns bojovat o výhru.

a tam jde! To je dva pro Colemana a útěk pro Deakina, a my jsme na 6-2 Deakin s 1:12 jít do zápasu. Coleman střílí dvojitou nohu, ale nemůže skončit proti Deakinově obraně. Zbývá třicet vteřin. Žádný problém pro Wildcat, když zvedne 7-2 vítězství s jízdním časem.

Ryan Deakin je velký deset šampion!,

165: Alex Marinelli mele z těžké 3-2 vítězství nad Vincenzo Joseph

Vše, co musíte udělat, je říct, že tyto dvě jména, aby si wrestling fanoušci nadšeni. Je to re-zápas, na který všichni čekali: Cenzo vs. býk.

hodně tlaku na obou stranách, přesto to byl Joseph, kdo vzal první výstřel s dvojitou nohou. Marinelli bránil akci a tvrdě bojuje, aby vynutil tempo, zatímco Joseph vypadá klidně a shromážděně. Nechává Marinelliho vybírat pozice, ale nedovolí mu, aby s nimi postupoval kupředu., Žádné body po první třetině a Marinelli si vybere dno pro zahájení období.

unikněte Marinellimu a on se ujme prvního vedení zápasu. Joseph hledá výstřel, ale Marinelli znovu počítá a vyhýbá se tomu, aby Joseph vklouzl do svého sladkého místa. Zatím to byl obranný zápas, kdy Marinelliho únik byl po pěti minutách jediným bodem v tabulce. Joseph se rozhodne začít třetí a zvedne útěk, aby vyrovnal zápas. Josef většinu střel pochytal, ale nedokázal skórovat. Čas na krev pro Marinelliho., Oba kluci vědí, kde chce být ten druhý, a vyhýbají se těmto místům, vysvětlují skóre 1-1.

zde přichází tahanice! Žádné body, ale tempo se zvýšilo. Minutku do konce. Více času na krev pro Marinelliho. Pořád jsme 1: 1. Marinelli popadne Josephovu nohu a zvedne první dva body zápasu, a to to udělá. Joseph přidává útěk, ale to nestačí. Býk vyhrává!

Alex Marinelli je velký deset šampion!,

174: Mark Hall mstí ztrátu na Michaela Kemerer s tvrdý 8-5 vyhrát

Mark Hall udělá první krok a vypadá to na dva, zvedl první takedown během minuty zápas začíná. Kemerer uniká, ale akce pokračuje. Tito dva muži jsou oba elitní sportovci a zápasí s respektem. První třetina skončila tím, že Hall držel 2: 1 výhodu a Penn State senior vybere dno. Úniková hala, ale Kemerer okamžitě jde do střely. Nemůže skončit, a Hall najde nějaký útok sám, vyzvednutí zpět body na obranu., Za Hallu následuje vyloučení, které mu dává vedení 7: 1 a do druhé třetiny zbývá necelá minuta. Kemerer získá další únikový bod, ale bude potřebovat vlastní pohyb, aby se vrátil zpět do zápasu. Střela Kemerera vrací muže do střelecké pozice, ale Kemerer to před koncem třetiny nezvládl.

začíná na dně pro třetí, Kemerer zvedne rychlý únik, aby skóre na 7-3. A teď je na útoku!, Kemerer nutí tahanice a zvedne dva, aby skóre na 7-5, ale Hall escape rozšiřuje vedení Penn State senior na 8-5. Stánek proti Hall by mohl být zábleskem naděje pro Kemerera, protože v příštích 30 sekundách potřebuje najít tři body, aby získal titul konference. Kemerer jde o stejný krok, který skóroval dříve, ale čas vyprší.

Mark Hall je velký deset šampion!

184: Aaron Brooks vyhrál velkou desítku prváku roku vyznamenání za jeho vítězství 3-2 nad Cam Caffey

žádné body ještě ve třetí třetině, ale tito kluci mají hlad.,

Ani jeden z těchto dvou mužů vyhrál Velký Deset titul, ale oni jsou oba zápasí s klid a soustředit se, jak se odrazit se navzájem útoky. Caffey se rozhodl zahájit první třetinu a získal útěk, aby se dostal na palubu jako první, ale pak Brooks zvedne svou akci a hledá dva. Jdou mimo hranice a nadále se brání ve středu. Zatím žádné body ani pro jiného sportovce než pro Caffeyho útěk.

Brooks zvolit spodní začít třetí třetinu,a útěk bude svázat. A tady to má! Máme srovnáno na 1-1 s méně než dvě minuty., Brooks háčky nohu, ale Caffey držel silný a dokonce hledal protiútok na okraji. Rozhodčí stále křičí „neutrální“, ale Caffey a Brooks se tvrdě snaží. Zpět do středu jdeme s 30 sekundami. To jsou dva pro Brookse na krátkou dobu! Caffey zvedne útěk, ale Penn State má dalšího vítěze!

Aaron Brooks je velký deset šampion!

197: Kollin Moore získává svůj třetí titul Big Ten, tentokrát v módě 4-1 vs., Eric Schultz

Eric Schultz sestavil působivou sezónu a tady je jeho šance dát vykřičník na jeho rok. Ale Kollin Moore je tvrdý.

stát Ohio zůstal trpělivý, hledal ten správný okamžik, aby si vzal jeho výstřel, a tady to je. Dva body pro Kollina Moora a první třetinu rideout. Vede 2: 0 a v další třetině začne na dně. Rychlý únik mu dává vedení 3: 0. Schultz byl v tomto zápase určitě agresivní, ale nedokázal skórovat. Bojuje, bojuje a tvrdě bojuje proti Ne., 1 sportovec v zemi. Moore drží vedení 3-0 do třetí třetiny,ale Schultz začne hledat svůj první bod. Moore jel Schultz první minuty období, než ho snížit ztratit, ačkoli Buckeye stále vede pohodlně 3-1 s 1: 43 jízdní doby. Je to jednorázový zápas, ale je to všechno Moore, a udělá to znovu.

Kollin Moore je velký deset šampion!

285: Gable Steveson drží těžké pro 8-6 vítězství nad Mason Parris

a jdeme na to! Mason Parris a Gable Steveson zápasí tak silně, ale je to Paříž s výstřelem., Úplně nedokončí, ale předvádí svůj talent a rychlost. A teď je to Steveson s oběma, a vypadá flip Parris pro backpoints, ale Parris uniká. Je to 2-1 s 1: 20 jít v první. Parris se pohybuje směrem k střele, ale zatím to byl jen Steveson, který dokázal dát body, a druhé zastavení prodlužuje jeho vedení na 4-2. Parris najde kolébku, ale je příliš pozdě a čas vyprší v období. On dělá rychlý útěk začít druhý, a to je 4-3 Steveson s 1:30 zápasit ve druhém.

další tahanice! Sakra, tihle kluci jsou atletičtí., Žádné body, ale některé nebezpečné situace jako Steveson a Parris odvalit rohož. Druhá třetina skončí se Stevesonem na 4: 3 a Steveson se rozhodne pro třetí. Únik pro Stevesona a rychlá střela mu dává impuls, ale jen jeden bod. Steveson vede 5-3, protože rozhodčí přezkoumávají situaci.

útok z Parris, ale žádné body. 5-3 Steveson s jednou minutou vlevo. Steveson zvedne další takedown, a Parris hledá krátkodobý tah. Zvedne dva, ale to nestačí. Steveson bere výhru 8-6.