Iowa wygrywa turniej zapaśniczy Big Ten 2020

Turniej Big Ten zawsze daje Dzikie, nieoczekiwane i nieprzewidywalne mecze. Cóż-w tym roku nie było inaczej. Tylko cztery z dziesięciu No. 1 seeds walczyły o tytuł, a czterech niepokonanych wrestlerów poniosło porażkę. Wyniki tego turnieju pokazują, co najlepsi sportowcy w kraju mogą zrobić, a teraz cała uwaga będzie na następnym dużym etapie: turnieju NCAA w Minneapolis.,

Iowa Hawkeyes wejdzie do krajowego turnieju jako Big Ten champions, po podniesieniu zwycięstwo zespołu na poziomie konferencji po raz pierwszy od 2010 roku, prowadzone przez trzech zwycięzców w 125-funtowym Spencer Lee, 141-funtowy Pat Lugo i 165-funtowy Alex Marinelli. Po występie Lee został wybrany wrestlerem roku Big Ten, A trener Tom Brands odebrał nagrodę Big Ten coach of the year.

, Ohio State Buckeyes zajęli trzecie miejsce z dwoma mistrzami w Kollin Moore i Luke Pletcher, natomiast Penn State zajął czwarte miejsce z dwoma mistrzami w Aaron Brooks i Mark Hall. Northwestern miał również dwóch mistrzów w Sebastian Rivera i Ryan Deakin i zajął szóste miejsce w drużynie. Występ Rivery przyniósł mu również tytuł Najlepszego wrestlera turnieju, zaś Brooks zdobył tytuł Freshman of the Year. W Gable Steveson zajął ósme miejsce w drużynie.,

zanim zaświecą światła krajowego turnieju, przyjrzyjmy się, jak każdy z dziesięciu Mistrzów osiągnął swoje cele.

LIVE UPDATES FROM the BIG TEN CHAMPIONSHIP

125: Spencer Lee dominuje Devin Schroder 16-2

Spencer Lee rozpoczął pierwszą tercję z pełną siłą i zdobył dwa szybkie ciosy z długą jazdą przeciwko Devin Schroder. Po pierwszych dwóch minutach prowadził 4: 1, po czym pozostałą część pierwszej tercji prowadził pod pełną kontrolą., Lee potrzebował zaledwie kilku sekund, aby zdobyć jeszcze dwa punkty i prowadzić 6: 1, ponieważ Schroder został ostrzeżony o zwlekaniu.

Lee jest maszyną na wierzchu i nie dał Schroderowi przerwy przez cały mecz. Jest jedna historia tego meczu i to był najlepszy mecz Lee. Schroder wybrał neutralnego, aby rozpocząć trzecią tercję, ale Lee natychmiast podążył za gwizdkiem rozpoczynającym trzecią tercję z takedown. Następnie wygrał 8-1 z czasem jazdy w dobrej pozycji do bonusu w tym meczu mistrzowskim., Schroder jest jednak wojownikiem i szuka zagrania, ale Lee zamienia go w zagranie na prowadzenie 10-2. Bonus to drugie imię Spencer Lee.

obaj zawodnicy są ostrzegani za zwlekanie, ale Lee walczy na szczycie. Lee w ostatniej sekundzie prawie upadł na punkty, aby zakończyć z decyzją główną 16-2.

Spencer Lee jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!

133: Sebastian Rivera pokonuje Romana Bravo-Young 7-2

Oh boy, oh boy! Jest to jeden z największych pojedynków wieczoru, jak dwóch pięściarzy go head-to-head dla ich pierwszego tytułu Big Ten w 133 funtów., Sebastian Rivera wygrał konferencję w zeszłym roku, ważąc 125 funtów, ale teraz jest pod górkę i zmierzy się z gwiazdą Penn State, Romanem Bravo-Youngiem. Przygotujcie się!

Rivera jest sportem w stylu gotyckim, podczas gdy Bravo-Young jest w klasycznym Penn State Blue singlet, dla tych z Was, którzy są zainteresowani.

Bravo-Young wykonuje pierwszy ruch i podnosi dwa z wczesną takedown. Szuka większej kontroli, ale Rivera ciężko walczy o wyjście. A on ucieka! Trochę walki wręcz i Bravo-Young idzie na kolejne dwa, prowadząc ludzi do zamieszania., Sędzia wzywa potencjalnie niebezpiecznego, a my wracamy na środek maty.

Rivera wybiera dół, aby rozpocząć drugi i ucieka, aby zremisować mecz. Wracamy do walki wręcz i Rivera szuka seomthingu, możliwe, że headlock na zakręcie, ale nie udaje mu się z Bravo-Youngiem przeciwdziałać wszystkiemu. Ale tam jest noga! Rivera odkłada Brvavo-Young i szuka backpointów. On bierze dwa, i to jest prowadzenie 4-2 dla Wildcat.

Bravo-Young zdecyduje się na rozpoczęcie trzeciego.albo będzie potrzebował ucieczki i długiej jazdy, albo walki., Rivera wywiera całą presję na swojego przeciwnika i zwiększa czas jazdy, co utrudnia pracę Bravo-Younga. Została minuta. Zostało 20 sekund. Rivera ma czas jazdy 1:02. A teraz jest zwycięzcą.

Sebastian Rivera mistrzem Wielkiej dziesiątki!

141: Luke Pletcher zemści się na nicku Lee w wygranym 6-5

przed nami wielki rewanż! Zaczynamy.

Scrambling, scrambling, scrambling! Ten mecz zaczyna się od mnóstwa akcji, ale to Pletcher z dwoma pierwszymi punktami. Lee bierze ucieczkę i jest 2-1 Pletcher., Lee zabezpiecza nogę i kończy pomimo próby przewrócenia się Plectchera przez takedown, tak jak zrobił to w dualu. Lee prowadzi 3: 2 po pierwszych dwóch minutach.

Pletcher ucieka, a w pierwszej tercji jest 3-3 z 30 sekund do końca. Pletcher rozpoczyna wczesną ucieczkę, aby objąć prowadzenie w drugiej tercji. Jest 4-3 z 1:30 do końca okresu. Lee szuka nogi, ale Pletcher jest za szybki. Ci ludzie równie utalentowani i wystawiający show! To był pełen akcji mecz, ale obaj faceci zostali wezwani do gry na zwłokę, co sugeruje, że sędzia chce zobaczyć więcej ruchu.,

Pletcher trzymał ten mecz bliżej niż w State College. Weteran Ohio State idzie na podwójną nogę, ale jest kontratakowany, tylko po to, aby skłonić Pletchera do ponownego strzału. Po ucieczce Lee prowadzi 6-5. Zostało 30 sekund. Pletcher szuka strzału, ale wychodzą poza granice. Ale to nie ma znaczenia, ten należy do Buckeye ' a.

Luke Pletcher jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!,

149: Pat Lugo pokonał Sammy Sasso 2-1

brak punktów po pierwszej minucie, ale ci kolesie wciąż walczą. Pojedynek pomiędzy Sasso i Lugo jest interesujący z wielu powodów, ale jednym z nich jest po prostu różnica typu ciała między siłą Lugo a długością Sasso. To Lugo z pierwszym uderzeniem i będzie kontrolował Sasso poza granicami. Lugo wraca do centrum i wykonuje ładny powrót maty, aby przejechać okres. On zakończy pierwszy up 2-0 z 1: 10 czasu jazdy.

ci kolesie są podekscytowani.obaj od początku, Lugo rozpoczął okres na dole, ale Sasso trzyma go w dół, aby zebrać czas jazdy, zanim wypchnie go z kręgu. Sasso jeździ przez :46 sekund całkowitego czasu jazdy. Teraz kolej na Lugo, Sasso wybiera dno, ale potrzebuje: 30, Aby uciec. Ucieczka jest w trakcie przeglądu. Połączenie jest odwrócone. Lugo nadal prowadzi 2: 0 i pracuje, aby obniżyć czas jazdy Sasso, ale ostrzega go za zwlekanie i odcina Buckeye. To 2: 1 Lugo z mniej niż minutę w trzeciej tercji. Sasso wykonuje ruch i kładzie Lugo prawie na plecach, ale czas mija., Urzędnicy sprawdzają połączenie. Tytuł Big Ten jest w równowadze. Połączenie potwierdzone. Sasso nie jest zadowolony, ale pomyśli o tym meczu 2: 1 przez najbliższe dwa tygodnie i nie może się doczekać rewanżu na nationals.

Pat Lugo jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!

IOWA CLINCHES The Big TEN Team TITLE

157: Ryan Deakin trzyma się Kendall Coleman 7-2

No.1 niepokonany Ryan Deakin szuka swojego pierwszego tytułu Big Ten, jak bierze na młodych Purdue Kendall Coleman, a pierwszy okres był Wszystko Deakin., Zdobył pierwsze takedown i szukał back points wcześniej, ale sportowcy wychodzą poza granice. Na pewno wiedzą, jak jeździć na Northwestern, chociaż Deakin zbudował prawie dwie minuty jazdy po pierwszym okresie. Zdecydował się na rozpoczęcie drugiej i rozpoczął wczesną ucieczkę, a teraz na neutralnym, to Coleman wykonuje atak. Deakin, będąc Deakinem, próbował zamienić strzał Colemana w Kontratak, ale stworzył Pat. Kolejny atak dla Deakina i kończy tercję 5-0., Coleman wybrał neutralnego, aby rozpocząć trzecią tercję, i chciałby pobiec trochę czasu Deakin jazdy i odebrać dwa takedowns do walki o zwycięstwo.

i już! To dwa dla Colemana i ucieczka dla Deakina, i jesteśmy na 6-2 Deakin z 1:12 do końca meczu. Coleman strzela podwójną nogą, ale nie może ukończyć obrony Deakina. Zostało 30 sekund. Nie ma problemu dla Wildcata, bo wygrywa 7: 2 z czasem jazdy.

Ryan Deakin jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!,

165: Alex Marinelli wygrywa z Vincenzo Josephem 3: 2

wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć te dwa nazwiska, aby podniecić fanów wrestlingu. To rewanż, na który wszyscy czekali: Cenzo vs. byk.

spora presja po obu stronach, jednak to Joseph oddał pierwszy strzał z podwójną nogą. Marinelli bronił akcji i ciężko walczy, aby wymusić tempo, podczas gdy Joseph wygląda na spokojnego i opanowanego. Pozwala Marinelli wybrać pozycje, ale nie pozwala mu się z nimi posunąć., Brak punktów po pierwszej tercji, a Marinelli wybierze dno, aby rozpocząć okres.

Ucieknij Marinelli, a on obejmie pierwszą prowadzenie w meczu. Joseph szuka strzału, ale Marinelli ponownie kontratakuje i nie pozwala Josephowi wślizgnąć się w jego słodkie miejsce. Do tej pory był to Defensywny mecz, a ucieczka Marinelliego była jedynym punktem na planszy po pięciu minutach. Joseph wybiera dół, aby rozpocząć trzecią i podnosi ucieczkę, aby zremisować mecz. Joseph oddał większość strzałów, ale nie zdołał zdobyć bramki. Czas krwi dla Marinelli., Obaj faceci wiedzą, gdzie drugi chce być i unikają tych miejsc, tłumacząc wynik 1-1.

nadchodzą zawody! Brak punktów, ale tempo wzrosło. Została minuta. Więcej krwi dla Marinelli. Nadal jesteśmy 1-1. Marinelli chwyta nogę Josepha i zdobywa dwa pierwsze punkty meczu, i to wszystko. Joseph dodaje ucieczkę, ale to nie wystarczy. Byk wygrywa!

Alex Marinelli jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!,

174: Mark Hall pomści porażkę z Michaelem Kemererem z twardą wygraną 8-5

Mark Hall wykonuje pierwszy ruch i szuka dwóch, odbierając pierwsze takedown w ciągu minuty od rozpoczęcia meczu. Kemerer ucieka, ale akcja toczy się dalej. Ci dwaj mężczyźni są elitarnymi sportowcami i zmagają się z szacunkiem. Pierwsza tercja kończy się przewagą Hall 2-1, A Penn State senior wybiera na dole. Escape Hall, ale Kemerer natychmiast trafia do strzału. Nie może ukończyć, A Hall znajduje własną ofensywę, zbierając punkty w obronie., W drugiej tercji Halla prowadzi 7: 1, A do końca meczu pozostało mniej niż minuta. Kemerer zdobywa kolejny punkt ucieczki, ale będzie potrzebował własnego ruchu, aby wrócić do gry. Strzał Kemerera stawia mężczyzn z powrotem w pozycji do walki wręcz, ale Kemerer nie może go zakończyć przed końcem okresu.

rozpoczynając od trzeciego dołka, Kemerer podejmuje szybką ucieczkę, aby doprowadzić do wyniku 7-3. A teraz atakuje!, Kemerer wymusza zamieszanie i podnosi dwójkę, aby doprowadzić wynik do 7-5, ale Ucieczka Hall przedłuża prowadzenie Penn State senior do 8-5. Stoisko z hallem może być promykiem nadziei dla Kemerera, ponieważ musi znaleźć trzy punkty w ciągu najbliższych 30 sekund, aby zdobyć tytuł konferencji. Kemerer idzie na ten sam ruch, który zdobył wcześniej, ale czas ucieka.

Mark Hall jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!

184: Aaron Brooks wygrywa nagrodę Big Ten Freshman of the Year za zwycięstwo 3: 2 nad Camem Caffey

jeszcze nie ma punktów w trzeciej tercji, ale ci goście są głodni.,

żaden z tych dwóch mężczyzn nie zdobył tytułu Big Ten, ale obaj zmagają się ze spokojem i skupieniem, ponieważ odpierają nawzajem ataki. Caffey zdecydował się rozpocząć pierwszą tercję i zasłużył na ucieczkę, aby dostać się na planszę jako pierwszy, ale potem Brooks podniósł swoją akcję i szukał dwóch. Wychodzą poza granice i nadal walczą w centrum. Nie ma jeszcze punktów dla żadnego sportowca poza ucieczką Caffey ' a.

Brooks wybierze dół, aby rozpocząć trzecią tercję, a ucieczka ją związie. I tam go ma! Jesteśmy związani na 1-1. zostały nam niecałe dwie minuty., Brooks zahaczył o nogę, ale Caffey trzymał mocno i nawet szukał kontrataku na krawędzi. Sędzia nadal krzyczy „neutralny”, ale Caffey i Brooks są twardzi. / Align = „center” bgcolor = „# e0ffe0 ” / premier Wysp Owczych / / align = center / To dwa dla Brooksa w krótkim czasie! Caffey próbuje uciec, ale Penn State ma kolejnego zwycięzcę!

Aaron Brooks jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!

197: Kollin Moore zdobywa swój trzeci tytuł Big Ten, tym razem w 4-1 fashion vs., Eric Schultz

Eric Schultz przygotował imponujący sezon, a oto jego szansa na umieszczenie wykrzyknika na jego rok. Ale Kollin Moore jest twardy.

Dwa punkty dla Kollina Moore ' a i jazda w pierwszej tercji. Prowadzi 2-0, aby rozpocząć drugi i rozpocznie się na dole w następnej tercji. Szybka ucieczka daje mu prowadzenie 3-0. Schultz z pewnością był agresywny w tym meczu, ale nie był w stanie zdobyć bramki. Walczy, walczy i walczy z nie, 1 sportowiec w kraju. Moore prowadzi 3: 0 w trzeciej tercji, ale Schultz zacznie szukać pierwszego punktu. Moore prowadził Schultza przez pierwsze minuty okresu przed przerwą, jednak Buckeye nadal prowadzi komfortowo 3: 1 z czasem 1:43. To pojedynek na jeden rzut, ale to wszystko Moore i zrobi to ponownie.

Kollin Moore jest mistrzem Wielkiej dziesiątki!

285: Gable Steveson trzyma mocno za wygraną 8-6 z masonem Parrisem

i zaczynamy! Mason Parris i Gable Steveson walczą tak mocno, ale to Paryż z strzałem., Nie do końca kończy, ale popisuje się swoim talentem i szybkością. A teraz Steveson z dwójką, i chce przerzucić Parrisa na backpoints, ale Parris ucieka. Jest 2-1 z 1:20 do pierwszego. Parris robi ruchy w kierunku strzału, ale jak na razie to tylko Steveson był w stanie postawić punkty, a drugie takedown przedłuża jego prowadzenie do 4-2. Parris znajduje kołyskę, ale jest już za późno i czas ucieka. Szybko ucieka, aby rozpocząć drugi, i jest 4-3 Steveson z 1:30 do walki w drugim.

kolejna awantura! Jasna cholera, ci goście są wysportowani., Brak punktów, ale niektóre niebezpieczne sytuacje, gdy Steveson i Parris schodzą z maty. Drugi okres zakończy się Stevesonem przed 4-3, A Steveson wybierze dno, aby rozpocząć trzecią. Ucieczka Stevesona i szybki strzał dodają mu rozpędu, ale tylko jeden punkt. Steveson prowadzi 5-3, gdy sędziowie oceniają sytuację.

atak Parrisa, ale bez punktów. 5-3 Steveson z minutą do końca. Steveson odbiera kolejny atak, a Parris szuka krótkotrwałego ruchu. Odbiera dwa, ale to za mało. Steveson wygrywa 8-6.