Iowa nyerte a 2020-as Big Ten wrestling tournament

A Big Ten verseny mindig vad, váratlan és kiszámíthatatlan mérkőzéseket eredményez. Nos – ebben az évben nem volt más. A tízből csak négyen küzdöttek bajnoki címért, négy veretlen birkózó pedig vereséget szenvedett. A verseny eredményei megmutatják, mit tehetnek az ország legjobb sportolói, most pedig minden figyelem a következő nagy színpadon lesz: az NCAA verseny Minneapolisban.,

az Iowa Hawkeyes Nagy tíz bajnokként lép be a nemzeti bajnokságba, miután 2010 óta először nyerte meg a csapatversenyt, amelyet három győztes vezetett 125 kilós Spencer Lee, 141 kilós Pat Lugo és 165 kilós Alex Marinelli vezetésével. Lee teljesítménye miatt az év tíz birkózója címet kapta, Tom Brands vezetőedző pedig az év tíz legjobb edzőjét választotta.

Nebraska a második helyen végzett csapatként a nagy tízben, egy döntőssel és öt harmadik helyezéssel., Az Ohio State Buckeyes a harmadik helyen végzett két bajnokin, Kollin Moore-ban és Luke Pletcherben, míg a Penn State a negyedik lett két bajnokin Aaron Brooks és Mark Hallban. A northwesternben két bajnoki címet is szerzett Sebastian Rivera és Ryan Deakin, és csapatként hatodik lett. Rivera teljesítménye szintén kiemelkedő birkózót szerzett a versenyen,míg Brooks megnyerte az év első évét. A Minnesota 285 fonttal győzött Gable Stevesonban, és csapatként nyolcadik lett.,

mielőtt a nemzeti verseny fényes fényei ragyognának, vessünk egy pillantást arra, hogy a tíz nagy bajnok hogyan teljesítette céljait.

live UPDATES FROM the BIG TEN CHAMPIONSHIP

125: Spencer Lee dominál Devin Schroder 16-2

Spencer Lee teljes erővel kezdte az első szakaszt, és két gyors kört tett meg Devin Schroder ellen. Az első két perc után 4-1-re vezetett, majd az első periódus hátralévő részét teljes kontroll alatt tartotta., Lee-nek csak másodpercekre volt szüksége a következő időszakban, hogy még két pontot szerezzen, és 6-1-es vezetést szerezzen, mivel Schrodert figyelmeztetik az elakadásra.

Lee egy gép a tetején, és nem adott schrodernek szünetet. Van egy történet a meccsről, és ez volt Lee legjobb meccse. Schröder úgy döntött, semleges kezdeni a harmadik időszakban, de Lee azonnal követte a harmadik időszak kezdő sípot egy takedown. Ezután 8-1-re elhúzott, jó helyzetben volt a bajnoki mérkőzésen., Schroder azonban harcos, és keresi az elvételt,de Lee a 10-2-es vezetéshez vezet. A bónusz Spencer Lee középső neve.

mindkét sportolót figyelmeztetik az elakadásra, de Lee harcol a tetején. Lee egy utolsó másodperces közel esik vissza pontokat, hogy befejezze a 16-2 nagy döntés.

Spencer Lee egy nagy tíz bajnok!

133: Sebastian Rivera legyőzi Roman Bravo-Young 7-2

oh boy, oh boy! Ez az egyik legnagyobb matchups az éjszaka, mint két harcos megy fej-fej mellett az első nagy tíz címet 133 Font., Sebastian Rivera tavaly 125 kilóval nyerte meg a konferenciát, de most kiesett, és átveszi a Penn State szupersztárját, Roman Bravo-Youngot. Készüljetek, emberek!

Rivera a gótikus stílusú singleteket sportolja, míg a Bravo-Young a klasszikus Penn State Blue singletben van, azok számára, akik érdeklődnek.

Bravo-Young teszi az első lépést, és felveszi a két korai levétel. Több kontrollt keres, de Rivera keményen küzd, hogy kijusson. És megszökik egyért! Egy kis kézicsapás és Bravo-Young újabb kettőre megy, ami összekuszálja az embereket., A játékvezető veszélyesnek nevezte, mi pedig visszatértünk a szőnyeg közepébe.

Rivera úgy dönt, hogy elindítja a második, majd megszökik, hogy döntetlen a mérkőzés. Újra a kéziválogatottban vagyunk, Rivera keresi a seomthing – t, lehet, hogy egy fordulóba fejel, de nem sikerül Bravo-Young ellen. Ó, de van egy láb! Rivera leteszi Brvavo-Young-ot, és keresi a háttérpontokat. A második játékrészt ő szerezte, és ezzel 4-2-es előnyre tett szert a vadmacska.

Bravo-Young dönti el, hogy indul a harmadik, és vagy szüksége lesz egy menekülési és hosszú út, vagy egy takedown., Rivera minden nyomást gyakorolt ellenfelére, és egyre több időt vesz igénybe, hogy megnehezítse a Bravo-Young dolgát. Még egy perc. Húsz másodperc van hátra. Rivera van 1: 02 lovaglás ideje. És most ő a győztes.

Sebastian Rivera egy nagy tíz bajnok!

141: Luke Pletcher bosszút áll Nick Lee ellen egy 6-5 győzelem

egy nagy visszavágó van előttünk! Itt is van.

Scrambling, scrambling, scrambling! Ez a mérkőzés rengeteg akcióval kezdődik, de Pletcher az első két ponttal. Lee felveszi a menekülést, és 2-1 Pletcher., Lee megfogja a lábát, és befejezi, annak ellenére, hogy Plectcher megpróbálta átgurítani az eltávolítást, akárcsak a kettősben. Lee vezet 3-2 után az első két percben.

Pletcher menekül, és 3-3, az első harmadban harminc másodperc maradt. Pletcher felveszi a korai menekülés, hogy a vezető a második időszakban. Ez 4-3 1:30 menni az időszakban. Lee keres egy lábat, de Pletcher túl gyors. Ezek az emberek ugyanolyan tehetségesek, és műsort adnak! Ez egy akciódús mérkőzés volt, de mindkét srácot elakadásra hívták fel, ami arra utal, hogy a játékvezető több mozgást akar látni.,

menekülés Lee kezdeni a harmadik, és mindannyian kötve 4-4. Pletcher közelebb tartotta ezt a mérkőzést, mint az Állami Főiskolán. Az Ohio állam veteránja ezután kettős lábra megy, de ellensúlyozzák, csak arra készteti Pletchert, hogy újra lőjön. Lee szökése után 6-5-ös vezetéssel vette át a vezetést. Harminc másodperc maradt. Pletcher keresi lövés, de mennek ki a határokat. De nem számít, ez a Buckeye-hez tartozik.

Luke Pletcher egy nagy tíz bajnok!,

149: Pat Lugo outmuscles Sammy Sasso 2-1

nincs pont az első perc után, de ezek a srácok még mindig harcolnak. A Sasso és Lugo közötti párosítás azonban több okból is érdekes, az egyik csak a Lugo ereje és Sasso hossza közötti testalkati különbség. Lugo az első bevetéssel, és ő irányítja Sassót. Lugo visszatér a központba, és végrehajtja a szép mat vissza lovagolni ki az időszak. Az elsőt 2-0-ra, 1:10-es idővel fejezi be.

ezek a srácok izgatottak, mindkettő óvatosságot vesz fel a kezdetektől., Lugo kezdte az időszak alján, de Sasso tartja le rack fel lovas idő előtt dolgozik neki ki a kör. Sasso lovagol ki az időszak: 46 másodperc teljes lovas idő. Most Lugo a sor, hogy lovagolni, mint Sasso választani alsó, de szüksége van: 30 menekülni. A szökést vizsgálják. A hívás fordított. Lugo továbbra is vezet 2-0-ra, Sasso büntetőjét is hárítja, de az elakadás miatt figyelmeztetik, és elengedi a Buckeye-t. 2-1 Lugo, kevesebb, mint egy perc a harmadik harmadban. Sasso lép, és lugót majdnem a hátára teszi, de az idő lejár., A tisztviselők felülvizsgálják a hívást. A nagy tíz cím egyensúlyban van. A hívás megerősítve. Sasso nem örül, de a következő két hétben végiggondolja ezt a 2-1-es meccset, és várja a visszavágót az országos bajnokságon.

Pat Lugo egy nagy tíz bajnok!

IOWA megnyeri a BIG TEN TEAM címet

157: Ryan Deakin 7-2

No. 1 a veretlen Ryan Deakin az első nagy tízes címét keresi, miközben felveszi Purdue fiatal Kendall Colemant, és az első időszak mind Deakin volt., Az első gólt ő szerezte, és már korábban is keresett vissza pontokat, de a sportolók nem jutottak tovább. Ők biztos nem tudja, hogyan kell lovagolni Northwestern bár Deakin felépített közel két perc lovas idő után az első időszakban. Úgy döntött, hogy elindítja a második, és felvette a korai menekülés, és most semleges, ez Coleman, hogy csinál a támadó. Deakin, mivel Deakin, megpróbálta Coleman lövését ellentámadásba fordítani, de patthelyzetet teremtett. Deakin újabb bravúrja, és 5-0-ra fejezi be a mérkőzést., Coleman úgy döntött, hogy a harmadik szakaszba lép, és szeretné lerohanni Deakin lovaglási idejét, és felvenni két takedowns-t, hogy harcoljon a győzelemért.

és ott megy! Colemannek kettő, deakinnak pedig szökés, Deakinnek pedig 6-2, Deakin 1:12-re vezet a meccs. Coleman két lábbal lő, de nem tudja befejezni Deakin védését. Harminc másodperc van hátra. Nem probléma a vadmacska, ahogy felveszi a 7-2 győzelem a lovaglás ideje.

Ryan Deakin egy nagy tíz bajnok!,

165: Alex Marinelli kemény 3-2-es győzelmet aratott Vincenzo Joseph felett

csak annyit kell tennie, hogy ezt a két nevet mondja, hogy izgatja a birkózó rajongókat. Ez az a mérkőzés, amelyre mindenki várt: Cenzo VS. A Bika.

mindkét oldalon nagy volt a nyomás, mégis József volt az, aki dupla lábbal lőtte az első lövést. Marinelli megvédte az akciót, és keményen küzd a tempó erőltetéséért, míg Joseph higgadtnak és összeszedettnek tűnik. Hagyja, hogy Marinelli vegye fel a pozíciókat, de nem hagyja, hogy továbblépjen velük., Az első periódus után nincs pont, Marinelli pedig az alját választja az időszak megkezdéséhez.

Escape Marinelli, és ő veszi át a mérkőzés első vezetését. József lövést vár, de Marinelli ismét visszapattan, és elkerüli, hogy József becsúszjon az édes helyére. Ez eddig védekező mérkőzés volt, Marinelli szökése volt az egyetlen pont a táblán öt perc után. Joseph úgy dönt, hogy elindítja a harmadik, majd felveszi a menekülés kötni a mérkőzést. József szerezte a legtöbb lövést, de gólt nem tudott szerezni. A vér ideje Marinellinek., Mindkét srác tudja, hol akar lenni a másik, és kerülik ezeket a helyeket, magyarázva az 1-1-es eredményt.

itt jön a tülekedés! Nincs Pont, de a tempó nőtt. Még egy perc. Több véridő Marinellinek. Még mindig 1-1. Marinelli megragadja Joseph lábát, és felveszi a mérkőzés első két pontját, és ez megteszi. Joseph hozzáteszi a menekülést, de ez nem elég. A bika nyer!

Alex Marinelli egy nagy tíz bajnok!,

174: Mark Hall kemény 8-5-ös győzelmével megbosszulja Michael Kemererer vereségét

Mark Hall teszi meg az első lépést, és kettőt keres, az elsőt a mérkőzés kezdetétől számított egy percen belül veszi fel. Kemerer elmenekül, de az akció folytatódik. Ez a két férfi mindketten elit sportolók, és tisztelettel birkóznak. Az első periódus végén Hall 2-1-es előnyre tett szert, a Penn State senior pedig alulmaradt. Escape Hall, De Kemerer azonnal bemegy egy lövés. Nem tudja befejezni, és Hall talál egy saját támadót, aki felveszi a védelmi pontokat., A hajrában aztán 7-1-es vezetéshez jutott, a második harmadban már kevesebb mint egy perc volt hátra. Kemerer újabb menekülési pontot szerez, de szüksége lesz egy saját mozdulatra, hogy visszatérjen a mérkőzésbe. Kemerer lövése ismét kézicsapat helyzetbe hozza a férfiakat, de Kemerer nem tudja befejezni a periódus vége előtt.

kezdve az alsó a harmadik, Kemerer felveszi a gyors menekülés, hogy a pontszám 7-3. És most megtámadták!, Kemerer erőlteti a ziccert, és a kettesből 7-5-re hozza az eredményt, de egy Szabadrúgás révén a Penn State vezetősége 8-5-re vezet. A Hall elleni istálló reménytelen lehet Kemerer számára, mivel a következő 30 másodpercben három pontot kell találnia a konferencia címének megszerzéséhez. Kemerer megy ugyanazt a lépést, hogy ő szerezte a korábbi,de az idő elfogy.

Mark Hall egy nagy tíz bajnok!

184: Aaron Brooks nyerte az év tízéves Nagydíját a Cam Caffey feletti 3-2-es győzelemért

még nincs pont a harmadik időszakban, de ezek a srácok éhesek.,

e két férfi egyike sem nyert nagy tíz címet, de mindketten higgadtan és koncentráltan birkóznak, miközben elhárítják egymás támadásait. Caffey úgy döntött, hogy az első periódust kezdi, és kiérdemelte a szökést, hogy először a táblára kerüljön, de aztán Brooks felveszi az akcióját, és kettőt keres. Ők mennek ki a határokat, és továbbra is harcolni vissza a központban. Caffey szökésén kívül egyik sportolónak sincs még pontja.

Brooks válasszon alján, hogy indul a harmadik időszak, valamint a menekülési fog kötni. És ott van neki! 1-1-nél egyenlítünk, kevesebb mint két perc van hátra., Brooks egy lábat akaszt, de Caffey erős volt, sőt ellentámadást keresett a szélén. A játékvezető továbbra is “semlegeset” kiabál, de Caffey és Brooks keményen támad. Vissza a központba megyünk 30 másodperc van hátra. Ez két Brooks számára egy rövid idő alatt! Caffey menekül, de Penn State – nek van egy másik nyertese!

Aaron Brooks Egy nagy tíz bajnok!

197: Kollin Moore felveszi a harmadik nagy tíz címet, ezúttal 4-1-es divat vs., Eric Schultz

Eric Schultz lenyűgöző szezont állított össze, itt az esélye, hogy felkiáltójelet tegyen az évére. De Kollin Moore kemény.

az Ohio állam türelmes maradt, a megfelelő pillanatot kereste, hogy felvegye a lövését, és ott van. Két pont Kollin Moore-nak és egy első periódusos eltiltás. 2-0-ra vezet a második játékrész elején, és a következő időszakban alul is kezdi. Egy gyors szökés 3-0-s előnyhöz juttatja. Schultz minden bizonnyal agresszív volt ebben a mérkőzésen, de nem tudott gólt szerezni. Harcol, Küzd és keményen küzd a nem ellen., 1 sportoló az országban. Moore tartja a 3-0 vezetést a harmadik időszakban, de Schultz indul lefelé keresi az első pont. Moore lovagolt Schultz az első percben az időszak előtt vágás neki veszít, bár a Buckeye még mindig vezet kényelmesen 3-1 a 1: 43 a lovas idő. Ez egy egyszeri meccs, de már csak Moore volt, és újra megteszi.

Kollin Moore egy nagy tíz bajnok!

285:Gable Steveson tart kemény egy 8-6 győzelem Mason Parris

és itt vagyunk! Mason Parris és Gable Steveson olyan erősen birkóznak, de Paris a lövéssel., Nem egészen fejezi be, de megmutatja tehetségét és gyorsaságát. És most Steveson a kettővel, és úgy néz ki, hogy megfordítja Parrist a hátsó pontokra, de Parris megszökik. 2-1, 1:20 az első. Parris egy lövés felé vette az irányt, de eddig csak Steveson tudott pontot szerezni, és egy második akció is 4-2-re növelte előnyét. Parris talál egy bölcsőt, de már túl késő, és az idő elfogy az időszakban. A második játékrész elején gyorsan meglépett, és 4-3-ra 1:30-ra elhúzott a második játékrész.

újabb tülekedés! Szent tehén, ezek a srácok sportosak., Nincsenek pontok, de vannak veszélyes helyzetek, amikor Steveson és Parris lepattan a lábtörlőről. A második harmadban Steveson 4-3-ra vezet, Steveson pedig Bottast választja a harmadik helyért. Steveson szökése és egy gyors lövés lendületet ad neki, de csak egy pont. Steveson vezet 5-3 A refs felülvizsgálja a helyzetet.

egy támadás Parris, de nincs pont. 5-3 Steveson egy perc múlva. Steveson újabb akcióba kezd, Parris pedig egy rövid mozdulatot keres. Kettőt vesz fel, de ez nem elég. Steveson 8-6-ra nyert.