Eric Bledsoe (Magyar)

Los Angeles Clippers (2010-2013)Edit

Bledsoe a Clippers 2011-ben

A pre-tervezet edzés, Bledsoe volt számon, a gyorsaság, a labda kezelése képesség, valamint a képesség, hogy elérje a hosszú labdát. Ezt követően az Oklahoma City Thunder a 2010-es NBA-tervezetben a 18. Teljes válogatással választotta ki,de a Los Angeles Clippers-hez került. Első szezonjában 6,7 pontot és 3,6 asszisztot ért el, és 25 mérkőzésen lépett pályára. Ennek eredményeként az NBA All-Rookie második csapatának nevezték el., A második évadban a Clippers Chris Paul megszerzése miatt játékonként átlagosan csak 11 percet játszott, csak egy kezdéssel, statisztikái pedig csökkentek. Valójában, ebben a szezonban, végül a Clippers NBA Development League társult csapatához, a Bakersfield Jam. Azonban, a harmadik szezonban, statisztikája végül emelkedett annak ellenére, hogy még mindig Chris Paul mögött áll a legtöbb játékban, amelyet játszott. Bledsoe szintén részt vett a 2013-as All-Star játék Slam Dunk versenyén.,

Phoenix Suns (2013-2017)Edit

2013-14 seasonEdit

július 10, 2013, Bledsoe eladták a Phoenix Suns mellett csapattársa, Caron Butler, a három út, a kereskedelem, a Los angeles Clippers pedig a Milwaukee Bucks, hogy elküldte a Suns’ Jared Dudley, valamint a Dollár’ jj Redick, hogy a Clippers két különböző második körben felveszi a Dollár. A Premier League-ben debütált Bledsoe 22 ponttal, 6 lepattanóval és 7 assziszttal segítette a csapatot a Portland Trail Blazers elleni 104-91-es győzelemben., A második játék a Napok, Bledsoe hit az első nyertes dobás egy 87-84 hazai győzelmet aratott a Utah Jazz. Mielőtt a November 19, 2013, játék ellen a Sacramento Kings, Bledsoe shin összeütközött csapattársa P. J. Tucker edzés közben. A 2013.November 29-én a Jazz ellen 17 ponttal, 6 lepattanóval és 3 lepattanóval megnyert 112-101-es győzelem után hat meccset hagyott ki. Bledsoe 2013.December 13-án 116-107-es győzelmet aratott a Sacramento Kings ellen., Bledsoe is kapott az első dupla-dupla a Suns által pontozási 16 pont, megragadta 11 lepattanó, és üzembe fel 7 segíti a blowout 117-90 győzelem a Los Angeles Lakers december 23, 2013.

a Suns utolsó, 2013-as meccsének harmadik negyedében a Clippers ellen Bledsoe megsérült a bal sípcsontján. Ami úgy kezdődött, mint egy sípcsont sérülés végül vált meniszkusz sérülés, ami elhagyja őt oldalirányban közel két és fél hónapig. Sérülése volt a vezető tényező a Suns aláírásával egykori játékos Leandro Barbosa vissza a csapat a többi, hogy a szezon., Bledsoe 2014.március 12-én visszatért a Cleveland Cavaliers ellen. A Suns ellen ismét 17 pontot és 10 lepattanót szerzett két nappal később, 87-80-ra nyert a Boston Celtics ellen. A szezon hátralévő részében folytatta a csapat indulását.2019. November 14-én Bledsoe 31 pontot szerzett, új NBA-karrier magasságát állítva, 124-115-ös győzelemmel a Chicago Bulls felett.

2014-15 szezonSzerkesztés

2014. június 27-én a Suns meghosszabbított egy kvalifikációs ajánlatot Bledsoe-nak,így korlátozott szabad ügynök lett., Több hónapos tanácskozás és a jövőjével kapcsolatos pletykák után Bledsoe és a Suns 2014.szeptember 24-én megállapodásra jutott egy új ötéves, 70 millió dolláros szerződésről. A Suns 2014-15-ös szezonnyitóján, a Los Angeles Lakers ellen 2014.október 29-én Bledsoe 16 pontot, kilenc asszisztot és hat lepattanót jegyzett, mielőtt a második technikai hibáját kihúzta, és 30 másodperccel maradt el a harmadik negyedben. Bledsoe kiesése ellenére a Suns 119-99-re nyert.,

2014.December 8-án Bledsoe pályafutása első tripla-dupláját 27 ponttal, 11 lepattanóval és 16 assziszttal jegyezte korábbi csapata, a Los Angeles Clippers 120-121-es hosszabbításán. December 23-án Bledsoe a második tripla-dupláját és az elsőt hosszabbítás nélkül jegyezte, mivel 16 pontot, 10 lepattanót és 11 asszisztot jegyzett A Dallas Mavericks elleni 124-115-ös győzelemben. 2015. január 21-én a Bledsoe 33 ponttal, 10 lepattanóval és 6 assziszttal együtt 118-113-as győzelmet aratott a Portland Trail Blazers felett., 2015.február 26-án a Bledsoe közel tripla-duplát jegyzett 28 ponttal 11-16-os lövésnél, 13 lepattanónál és 9 gólpassznál, valamint 4 blokknál és 117-113-as hosszabbításban az Oklahoma City Thunder ellen. Ezzel ő lett a kilencedik játékos az NBA történetében, hogy rekord hasonló típusú statisztikák során az alapszakaszban, valamint az első pont őr rekord 50% – a a lövés 28, vagy több pontot, mialatt a felvétel 13 vagy több lepattanó, 9 vagy annál több segítséget nyújt, 4 vagy több blokk, valamint legalább egy lopni egy játék., Március 21-én karrier-magas 34 pontot szerzett a Houston Rockets 117-102-es győzelmével.

2015-16 seasonEdit

október 31-én, 2015, Bledsoe csak két pont a félénk köti a karrier-magas pontot szerzett, befejező 33 pont, 6 gólpassz, egy 101-90 megnyerni a Portland Trail Blazers. November 12-én Bledsoe egy tripla duplát jegyzett, 26 ponttal, 10 lepattanóval és 9 assziszttal végzett a Los Angeles Clippers elleni 118-104-es győzelem alkalmával., December 13-án, a Minnesota Timberwolves elleni győzelem alkalmával Bledsoe 23 pontot jegyzett kilenc assziszttal, plusz négy gólpasszal és négy blokkolt lövéssel. Ez volt az NBA első “négy-négy” (legalább négy lepattanó, négy asszisztot, négy lop, négy blokk) egy őr, mivel Dwyane Wade tette február 28, 2009. December 29-én sikeres műtéten esett át, hogy a bal térdében egy szakadt meniszkuszt javítson, majd a 2015-16-os szezon hátralévő részében kizárták. A Bledsoe out, a Suns sikerült csak 11 több győzelem az utolsó három hónapban a szezon.,

2016-17 szezonSzerkesztés

Bledsoe a Phoenix Suns-szal 2017-ben

2016.szeptember 15-én Bledsoe-t törölték az első öt-öt meccsén. Október 26-án, a Sacramento Kings elleni bajnokin tért vissza a pályára. A 2015 decemberi térdsérülése óta először játszott Bledsoe 16 pontot, hat lepattanót, öt asszisztot és 113-94-es vereséget könyvelt el., November 2-án 20 pontot szerzett, és hosszabbításban háromgólos győzelmet aratott a Suns ellen, így 118-115-ös győzelmet aratott a Portland Trail Blazers felett. November 27-én a Denver Nuggets ellen 120-114-es vereséggel 35 pontot szerzett. December 13-án a New York Knicks elleni 113-111-es hosszabbításban 31 pontot szerzett. Ez volt a harmadik egyenes 30 pontos játék, így lett az első Suns Játékos három egyenes óta Amar ‘ e Stoudemire március 2010., December 23-án Bledsoe 24 pontot és 11 gólpasszt jegyzett a Philadelphia 76ers ellen 123-116-ra megnyert mérkőzésen. 2017.január 16-án Bledsoe 31 ponttal, kilenc lepattanóval és kilenc assziszttal a harmadik tripla-duplájával lemaradt a Utah Jazz 106-101-es vereségéről. Hat nappal később karriercsúcsot, 40 pontot és 13 gólpasszt jegyzett a Toronto Raptors ellen 115-103-ra megnyert mérkőzésen. Január 28-án 41 pontos erőfeszítéssel felülmúlta ezt a jelet a Denver 123-112 veszteségében., Két játékkal később, február 1-jén Bledsoe újabb 41 pontos erőfeszítéssel kötötte karrierjét, 124-114 veszteséggel korábbi csapata, a Los Angeles Clippers számára. Bledsoe három 40 pontos játék 11 napon belül a legkevesebb nap szükséges, hogy tegye három 40 pontos játékok Suns történelem-a rekord korábban 13, által meghatározott Charlie Scott 1973. A Suns legutóbbi mérkőzésén, a 2017-es NBA All-Star hétvége előtt, február 15-én Bledsoe 25 ponttal, 10 lepattanóval és 13 assziszttal, 137-101-es győzelmet aratott a Los Angeles Lakers felett., Március 15-én, a szezon hátralévő részében leállították a térdfájdalom elleni küzdelem után.

2017-18 szezonSzerkesztés

2017. október 22-én, mindössze három játék a szezonba, Bledsoe tweetelt ki: “nem akarok itt lenni”, amelyet a Suns vezérigazgatója, Ryan McDonough enyhe módon vett fel a szervezet ellen, és elutasította őt a csapattal való játékból. Bledsoe azt állította, hogy a tweet utalt arra, hogy egy fodrászatban van. 2017.November 5-én Bledsoe-t 10,000 XNUMX XNUMX dollárra bírságolta az NBA a tweetjéért., Ugyanezen a napon, azt jelentették, hogy Bledsoe visszatér a Suns csapat létesítményeiben, hogy dolgozzanak ki a személyzet tagjai.

Milwaukee Bucks (2017-2020)Edit

2017.November 7-én a Bledsoe-t a Milwaukee Bucks-ra cserélték Greg Monroe-ért cserébe, valamint egy védett első és második forduló draft pick. Három nappal később debütált a Bucks színeiben, 13 pontot és hét asszisztot jegyezve a San Antonio Spurs elleni 94-87-es győzelem alkalmával. November 22-én, Phoenixbe visszatérve, Bledsoe 30 pontot szerzett egy 113-107-es túlórában a Suns felett., 2018. március 30-án 39 pontot szerzett a Los Angeles Lakers elleni 124-122-es hosszabbításban. 2018.április 9-én 20 ponttal, 12 lepattanóval és 11 assziszttal a negyedik helyen végzett az Orlando Magic elleni 102-86-os győzelemben.

2019.január 19-én Bledsoe 30 pontot szerzett a Magic 118-108-as győzelmében. Február 27-én 26 pontot, 13 asszisztot és 12 lepattanót jegyzett A Sacramento Kings elleni 141-140-es hosszabbításban. Március 1-jén 31 pontot szerzett a Lakers elleni 131-120-as győzelem alkalmával. Március 4-én négyéves, 70 millió dolláros szerződést írt alá a Bucks-szal., A szezon végén az NBA All-Defensive First Team nevet kapta. 2019.December 14-én a Milwaukee Bucks bejelentette, hogy Bledsoe jobb szárkapocscsont-törést szenvedett a Memphis Grizzlies elleni 127-114-es szezonbeli győzelem során, és várhatóan körülbelül két hétig kiszorul., Bledsoe segített a Bucks elfog a legjobb rekordot a bajnokságban a második egymást követő szezonban, azonban Milwaukee ismét nem jelenik meg az NBA döntőjében, elveszíti az esetleges Keleti Konferencia bajnok Miami Heat öt játék az elődöntőben, Bledsoe hiányzó játék 1 miatt egy combhajlító sérülés. Bledsoe-t erősen kritizálták a szezon utáni teljesítmény miatt, beleértve átlagosan mindössze 11, 75 pontot és öt asszisztot a Miami elleni sorozat 33% – os lövésénél.,

New Orleans Pelicans (2020-jelen)Edit

2020. November 24-én a Bledsoe-t a New Orleans Pelicans-ra cserélték. A Pelicansnál debütált Bledsoe 18 pontot, két lepattanót és hat asszisztot jegyzett a Toronto Raptors elleni 113-99-es győzelem alkalmával.