Big Ramy nyerte a 2020-as Mr. Olympiát!!!

Által Shawn Ray

Mr Olimpia 2020-ig Nagy Ramy

Az 56 Joe Weider Mr Olympia Hétvégén, hogy egy fantasztikus kezdeni a sajtótájékoztatón, hogy látta, csak egy pár, vagy egy pár képviselői minden osztály, ami lehetővé teszi alapos választ, így elég idő minden kategóriában kell benyújtani., A sajtótájékoztató fénypontja a 21 éves veterán, Dexter Jackson beszéde volt, aki osztályát és tiszteletét mutatta versenytársainak, és legfőképpen köszönetet mondott a rajongók légiójának, akik támogatták a Pro testépítő Hírességek Csarnokába vezető útját!

2008., Olympia, Phil Heath visszatért a sajtótájékoztatóra két év távollét után, mivel elvesztette a címet Shawn Rhoden vissza 2018-ban egy nagyon komoly hang és a hangsúly a beszédében, hogy volt tarkított káromkodás, meg minden, ahogy közvetítette, milyen boldog volt, hogy újra otthon!

3. hely, 7x Mr. Olympia, Phil Heath

sokan úgy gondolták, hogy ez egy visszatérő Mr., Olympia Phil Heath jön ki a 2 gyomor műtétek és a regnáló bajnok, Brandon Curry, aki kijelentette, hogy örül Phil volt a sorban, hogy végre érvényesítse melyik volt jobb, mivel úgy érezte, az idő most volt, és a pletykák az elmúlt években azt mutatják, hogy már Phil versenyzett, Brandon nem lenne Mr.Olympia. Brandon később ezeket a spekulációkat ágyba helyezte azzal, hogy a második helyezett helyre landolt, hogy végső győztes legyen, Big Ramy.

1., Olympia, Brandon Curry

a hétvége a lemondás, a bizonytalanság, a CoVid és a zűrzavar évének nagyszerű kezdete volt. A sportolók mindannyian készen álltak a csatára, és annyit közöltek, hogy az év vége előtt a floridai Orlandóban, az Orange County Convention Centerben zárják le az évet. Ez a helyszín volt a harmadik helyszín a naptári évben, a harmadik időpont, amely alig történt, ha nem a találékonyság Versenyszervező, Dan Solomon Olympia vezérigazgatója, Jake Wood.

Mr., Olympia Promoter, Dan Solomon

a sajtótájékoztatót követően a sportolók kezet ráztak, és a legjobbakat kívánták egymásnak, mint a hivatalos Szolárium szponzora, Stacy Kaufman Pro Tan USA az utolsó simításokat tette a sportolókra, mielőtt a színpadra léptek.,

Pro Tan USA, CEO – Stacy Kaufman & Brandon Curry

a sport rajongója, vettem a bátorságot, hogy készítsen néhány fényképet néhány minden idők nagyjairól, amelyeket soha többé nem látunk a Mr.Olympia színpadon.

7x Mr. Olympia, Phil Heath & 29x Pro Champion / Mr., Olympia, Dexter Jackson

Big Ramy márciusban kezdte az évet, a 3. helyen végzett az akkor 50 éves Dexter Jackson és a tavalyi Olympia 1. helyezettje, William Bonac mögött. Big Ramy korán érkezett az USA-ba edzeni, és a korábbi profi/ edző, Dennis James figyelte, aki a PPV-n kijelentette, hogy ő és Ramy nagy hangsúlyt fektetnek a pózolásra, pózolásra és még több pózolásra, ami segített neki nagyszerű állapotban jönni a győzelemhez vezető úton!, A verseny során észrevettük, hogy Big Ramy az első a pózban, és az utolsó, amelyre felkészült, és osztalékot fizetett, ahogy a többiek elhalványultak és levegőre zúgtak, Ramy úgy tűnt, hogy elválasztja magát a csomagtól! A 290 kilós Ramy az első pozícióból az utolsóba került, és az elejétől a végéig megvolt az első helyünk.

rengeteg meglepetés és felfordulás volt ebben az O-ért vívott epikus csatában! Itt vannak a 2020-as olimpiai bajnokaink:

Mr., Olympia, Big Ramy

Mr.Olympia, Big Ramy

Az MS. Olympia visszatérése pillanatok alatt megrázta a show előtt, amikor 10x ms. Olympia, Iris Kyle orvosi aggályok miatt visszavonult a versenyből. Azonban a show folytatódott az uralkodó 2020 Pro Rising Phoenix Világbajnok, Andrea Shaw győztes a második címe, mint sok hét megszilárdulása helyét a történelem könyveket női testépítés, az év végére győztes!

ms., Olympia – Andrea Shaw

ms.Olympia, Andrea Shaw

a 2020-as olimpia 212 Bajnokaun “the Giant Killer” Clarida állandó egy óriási 5’2 és 177 Font. Shaun felborította a címvédő, 49 éves, Kamal ElGarni után költözött fel az elmúlt években 3. helyen célba.

212 Olympia Champion, Shaun Clarida

minden szem az MS-ben volt., Olympia Bikini divízió, amely több korábbi bajnok házigazdája volt Angélica Teixeira, Ashley Kaltwasser és a címvédő Isa Pecini formájában. Három 1. helyezett folytatásával Janet Layung végül a győztesek körében landolt! Hogy tudd, mennyire versenyképes ez a divízió volt a 2019-es bajnokunk, nem sikerült a top 5-be kerülni!

ms., Bikini Olympia, Janet Layung

a női testalkat Olimpia verseny házigazdája volt az éjszaka legnagyobb zaklatásának véleményem szerint Sarah Villegas-tól az évelő bajnok, Shanique Grant felett. Sarah egy évvel ezelőtt volt a 2. hely, és kihúzta azt az elképzelhetetlen bravúrt, hogy megnyerte a címet a fej-fej versenyen! Míg Shanique vonalait és genetikáját részesítettem előnyben Sarah-val szemben, a bírák szavazatai az egyetlenek, amelyek igazán számítanak.

ms., Női testalkat Olympia, Sarah Villegas

a Mens Classic Physique Olympia vitathatatlanul a legjobban várt csata a menetrend és címvédő útján Kanada, Chris Bumstead. Chris volt minden köpni & lengyel, kapaszkodott a címét, és legyőzte a rivális 2x Olympia győztes, Breon Ansley, aki a harmadik mögött Terrence Ruffin, aki hozott egy csodálatos csomagot, hogy elhagyta a tömeg többet akarnak egy lenyűgöző pózol rutin.,

2x Classic Physique Olympia Champion,
Chris Bumstead

a rendkívül várt női fitnesz a hétvégén indult a 2x-es címvédő Whitney Jones és a visszatérő a nyugdíjas 4x Fitness Olympia győztes, Oksana Grishina azonban fenyegető az árnyékban volt az én esélytelenebb kedvenc 2020 ms., Fitness nemzetközi bajnok, Missy Truscott, aki igaz, hogy alkotnak emelkedett a fizikum fejlesztése, valamint a nehézségi foka neki fitness rutin, amely abból állt, teljesítmény fejtetőre, fordulat, amely segített garner egy $50,000 1. helyen befejezni több mint két korábbi fitness Olympia nyertesek és a világ legjobb felállás fitness csillagok!

ms., Fitness Olympia, Missy Truscott

A Mens Physique Olympia úgy döntöttek, egy köröm harapós döntést a bírók, hogy látta, hogy egy visszafoglalt Olympia cím Brandon Hendrickson felett címvédő, Ray Edmunds és $35,000 az ő erőfeszítéseit!

Physique Olympia Champion, Brandon Hendrickson

a szám olimpiai bajnoka, Cyd Gillon megtagadta a lemondást, mivel a 3.aranyérmét és az Olympia címet hozzáadta hiteléhez., Cyd – nek megvannak a megfelelő dolgai, amelyek továbbra is távolságot tesznek közte és a pálya többi része között.

Cyd Gillen, 3X Ábra Olympia Bajnok

Végre, mivel a keményen harcolt erőfeszítéseket Nick Scott, a Kerekesszékes Sportolók került a színpad közepén, hogy tanúja a történelem az, hogy a saját, 3X Kerekesszék Olimpia győztes, Harold “King Kong” Kelly.,

3X Kerekesszék Olympia Bajnok, Harold Kelly

ismét közel a hétvége, a Rajongók már a múlt mondani, mint Szavaztak az “Emberek Bajnoka” Díjat, amely egyhangúlag ment, hogy az új Mr Olympia, Nagy Ramy, aki csatlakozott a korábbi győztesek, Roelly Winklaar & Hadi Choopan az előző évben bemutatott szponzor által Mens Mentis VEZÉRIGAZGATÓJA, Rómeó Wittman.,

People Champion díjnyertes, Big Ramy

az esemény sikere a covid alatt19.

Orlando native és NBA Superstar, Mr. Olympia tiszteletbeli Nagykövet, Shaquille O ‘ Neil nem okozott csalódást, és megosztott néhány kommentárt és betekintést, hogy miért szereti annyira a testépítést!,ns

Special Thanks to Team Olympia 2020:

Alina Popa, Alex Sacasa, Lenda Murray & Patricia

John Hansen, Isabell Turell, Rich Gaspari, Dennis James, Mark Anthony, Mindi O’Brien, Robyn Maher, Niko, Travis Chapman, Alina Popa, Alex Sacasa, Lenda Murray, Patricia, Jessica, Heather, Angelica, Sofia, Jodi, Bob Chick, Tamer ElGuindy, David Baye, Cayden Riley, Talin Boustani, Tim Gardner and the entire Olympia cast and crew.,

Miss Olimpia Versenytársak

a hétvégén vége, szervező Dan Salamon látta, hogy ismeri a Valódi MVP formában Olympia VEZÉRIGAZGATÓJA, Jake Fa bemutatásával egy második Bajnok Díjat vasárnap este, a Vacsoránál, hogy véglegesítsék a jól végzett munkát., Joe & Ben Weider büszke lenne tudni, hogy valaki, aki ilyen szenvedély, mind a férfiak, & női testépítés a kormányt irányító ez a verseny a megfelelő irányba, a megfelelő dolgot, a megfelelő időben, fokozza a hit, remény egy szebb jövő, hogy kövesse az Olympia Álmok bárhol lehet, hogy vigyen minket.,